Studio Terapii Holistycznych NatuVi

O mnie

Studio Terapii Naturalnych NatuVi powstało z ogromnej pasji, miłości do naturoterapii i potrzeby serca, aby dzielić się z innymi zdobywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem. Oferowane przeze mnie terapie naturalne są metodami holistycznymi, działającymi na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym i duchowym. Człowiek jest nie tylko ciałem, lecz także umysłem, a przede wszystkim nieśmiertelnym duchem. Ciało jest tym ostatnim ogniwem, które pokazuje dysharmonię na wyższych poziomach. Równocześnie jest absolutnie doskonałym mechanizmem, który posiada zadziwiające zdolności samoregeneracji i uzdrawiania. Wystarczy tylko pozwolić mu działać.

Świadome, przemyślane i mądre decyzje w każdym aspekcie naszego życia, podejmowane  w zgodzie z tym co mówi nam ciało i intuicja, zaowocują szczęściem, harmonią i spełnieniem. Matka Natura w swej nieograniczonej i bezinteresownej miłości daje nam wszystko czego potrzebujemy, aby móc  zdrowo i harmonijnie funkcjonować.  A ponieważ jesteśmy nierozerwalnie z nią związani, możemy czerpać z tego Źródła Obfitości, jeśli  się na to otworzymy.

Tylko od nas zależy co wybierzemy: czy to co nas niszczy, czy to co nas wspiera.

Joanna Dziurzyńska

Jestem kobietą pełną pasji i energii, uwielbiam poznawać ludzi i zdobywać wiedzę, zarażam optymizmem i uśmiechem, kocham naturę, muzykę i śpiew.

Jestem certyfikowaną naturoterapeutką i dyplomowaną  dźwiękoterapeutką. Ukończyłam Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu oraz:

– podstawowy i mistrzowski kurs świecowania i konchowania uszu metodą Indian Hopi, 2019,

– II-stopniowy kurs masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa,

– IV-stopniowy kurs „Terapeutycznego oddziaływania wibracjami mis tybetańskich według tradycyjnego przekazu himalajskiego” u Łukasza Mazurka w Szczecinie (uczeń mistrzów Shree Krishna Shahi oraz Shanta Ratna Shakya, bezpośrednio selekcjonuje gongi i misy dźwiękowe na miejscu w Nepalu i Chinach), 2017,

– I stopień kursu z zakresu Muzykoterapii Organicznej „Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce” we Wrocławiu, 2018,

– szkolenie trenerskie Radykalnego Wybaczenia w Instytucie Biologicznej Wiedzy Terapeutycznej Romualda Kosznika w Bydgoszczy, 2018,

– szkolenie na konsultanta Totalnej Biologii (Recall Healing) w Instytucie Biologicznej Wiedzy Terapeutycznej Romualda Kosznika w Bydgoszczy, 2017,

Jestem zafascynowana uzdrawiającym oddziaływaniem  dźwięków i wibracji mis tybetańskich i gongów, Tradycyjną Medycyną Chińską, Kuchnią wg Pięciu Przemian oraz Totalną Biologią.

Ponad 10 lat temu moje problemy zdrowotne i związane z nimi traumatyczne wydarzenia w życiu, a także bezsilność medycyny akademickiej skierowały mnie w stronę medycyny naturalnej i niekonwencjonalnych metod przywracania zdrowia.

Zgłębianie „wiedzy tajemnej” , uczestnictwo w wielu warsztatach i kursach oraz doświadczanie na sobie cudownych efektów różnych terapii naturalnych pozwoliło mi przekonać się, jaka natura jest mądra i jak w prosty, subtelny sposób można na wielu płaszczyznach dokonać ogromnych pozytywnych zmian w swoim życiu.

Jestem żoną i matką, a w wolnych chwilach uczę się gry na saksofonie tenorowym i didgeridoo, jeżdżę na motocyklu i rowerze.

Napisz do nas

Close Menu